RUUA
Антикварний салонПро антикваріатНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Спальні з масиву

Спальні з масиву

Спальня і психологічну рівновагу

Складно уявити собі щось гірше, ніж ніч, проведена в некомфортною і незатишною спальні на незручній ліжка. Ранкові відчуття в подібній ситуації далекі від нормальних.Психологи припускають, що особливості оформлення спальні діють на підсвідомість людини і під час сну, а практика підтверджує ці гіпотези.

Для того, щоб спальня стала по-справжньому функціональної, була місцем повноцінного відпочинку, усамітнення, потрібно підібрати відповідну меблі. Спальня з масиву дерева перетворює кімнату в квартирі в місце, де можна повністю розслабитися і відчувати себе захищено. Натуральний дерев'яний масив, унікальна текстура, запах, розслаблюють і заспокоюють нервову систему людини.

Спальня з масиву - доступна розкіш

З огляду на сказане вище, стає ясно, чому масиви дерева з успіхом замінюють пластик і холодну хромовану сталь. Спальні з масиву естетичні, екологічні, розкішні, але це не означає, що такі гарнітури доступні тільки дуже заможним людям.Ціна на спальні з масиву залежить від породи дерева, складності конструкції, використанні декоративних елементів. Сьогодні доступний для себе варіант, особливо, якщо мова йде про масив сосни, може підібрати будь-який бажаючий.

Переваги спалень з масиву сосни.

1. Спальні з масиву неповторно красиві. Уявіть собі ранковий промінь сонця, що грає на відполірованої поверхні комода з масиву берези. Така картинка відразу ж покращує настрій.

2. Корисна внутрішня енергетика дерева.Ефірні олії, що зберігаються в меблів з масиву навіть після обробки, не можна побачити. Зате можна відчути ранкову бадьорість і прилив сил від ночі, проведеної в спальні з масиву сосни.

3. Широкі можливості для декоративної обробки.До складу спальні з масиву може входити ліжко, комод, приліжковий тумбочки, шафи для одягу. Талановиті майстри - меблевики знаходять незвичайні стильові рішення, які надають меблевих гарнітурів для спальні неповторний шарм.Дзеркала, металеві ручки, ковані деталі, світильники, інші оздоблювальні елементи допоможуть створити закінчений інтер'єр спальні з масиву.

Джерело: altman-mebel.ru

Повернутися до списку