RUUA
Антикварний салонПро антикваріатНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Старовинні антикварні меблі

Антикварні меблі

Старовинні антикварні меблі за останні п'ять років подорожчала на 80-110 відсотків. А якщо відкрутити назад років 10, то у фінансовому плані картина виходить ще цікавіше - адже тоді й ціни на валюту були абсолютно іншими. До того ж антикварні меблі, в порівнянні з сучасною - жива. Вона ввібрала енергетику століть, протягом яких нею користувалися люди, бути може, що вирішували долі своїх сучасників ...

Якщо звернути увагу на інтерв'ю чи виступи відомих осіб по телебаченню, то можна помітити, що зйомки, як правило, відбуваються в їх кабінетах, і жоден з них не користується послугами сучасних меблевиків, а, як правило, сидить на старовинному значному кріслі - подобі трону,а енергія поколінь позитивно впливає на його тяжкі трудові будні.Вищевказане може також розглядатися як безплатну пораду - як збільшити свій капітал у побуті.

У сучасності старовинні меблі вважається досить вигідним вкладенням грошей - вона ніколи не виходить з моди, навпаки, з роками набуває все більшої популярності і цінність.Справжні поціновувачі антикваріату полюють за нею по всьому світу, розшукуючи потрібний екземпляр.

З давніх часів люди будують будинки, щоб сховатися в них від стихій і небезпек, знайти спокій і затишок. Меблі - це перше, що з'явилося в житло людини після вогнища.Її основні функції - поєднувати зручність і красу. Предмети меблів, маючи високу художню цінність (а в середньовіччі - ще й матеріальну), переходили у спадок з покоління в покоління нащадкам, століттями вбираючи в себе їх енергетику.

Наукою доведено, що дерево здатне накопичувати енергію і реагувати на різні події, що відбуваються навколо. Не випадково одні з перших мудреців нашої планети - друїди - проводили свої збори виключно в дубових гаях. Вони-то вже точно знали толк у деревах.Для багатьох народів дуб - великий символ життя, чистоти, мощі, довголіття. Він сильніше, ніж інші дерева, вбирає в себе добру енергетику і віддає її людині. Тому саме дуб майстри-меблярі середньовіччя використовували найчастіше.Знали вони й те, що особливо міцними і довговічними є предмети, зроблені з цільного дерева. Причому кожному стилю відповідає свій вид (порода) дерева.

Багато сучасні стилі, наприклад, хай-тек, не здатні вбирати і передавати енергетику.Вони, як дзеркало, відображають лише нашу зриму тінь, а не душу. Найчастіше, самі того не усвідомлюючи, ми втомлюємося від примітивного металевого, пластикового або скляного дизайну меблів.Віддавши перевагу одному з цих стилів, деколи шукаємо в будинку куточок, в якому можна сховатися від навколишнього суєти, шуму і гуркоту мегаполісу. І тоді обставляємо його предметами старовини і знаходимо душевний спокій, зіткнувшись з диханням століть минулого. Ця аура благородних старовинних речей, красивою, романтичної, естетичної антикварних меблів наповнює і заряджає нас живий, здорової енергетикою ...

Традиції колекціонування антикваріату зародилися ще за часів Петра I, символізуючи приналежність власника вищих верств суспільства.У наші дні старовинна антикварні меблі надає інтер'єрам будинку особливий шарм, художній зміст, оригінальність, аристократизм - властивості, безсумнівно, властиві і її власникові.

Існує сувора класифікація меблів по стилях. Очевидна також зв'язок мистецтва створення меблів з архітектурою - недарма її називають «архітектурою малих форм».

Культура, ідеологія, побут - все це знайшло своє відображення і в меблях. У різні епохи були створені різноманітні типи та форми меблів, різні прийоми обробки та обробки матеріалів.

Джерело: antikmebel.ru

Повернутися до списку