RUUA
Антикварний салонПро антикваріатVIP-пропозиціяНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Антикварний магазин

Антикварний магазин

Зараз антикварні магазини в Україні не рідкість і при бажанні їх координати легко знайти в інтернеті, ввівши в пошуку Яндекса запит "антикварний магазин". Кілька натискань клавіш ноутбука, і от перед вами вже список торгових точок, що пропонують весь спектр антикваріату, починаючи від дрібних старовинних речей (порцеляни, кришталю, посуду) і закінчуючи масивної старовинної різьбленими меблями з цінних порід дерева,рідкісної м'якими меблями їх Європи і навіть справжніми мармуровими статуями!В антикварному магазині можна знайти деколи найнесподіваніші предмети!

Після придбання великого заміського будинку або елітної квартири, з'являється нова проблема - як оформити своє житло в стилі антикварного інтер'єру, надавши житлових і нежитлових приміщень максимум солідності і ексклюзивності? Не секрет, що сучасна меблі та предмети інтер'єру привертають далеко не всіх. Все це банально і нудно, чого не скажеш про ту ж старовинних меблів з антикварного магазину! Ось це - справжній шик!

Якісний меблевий антикваріат і старовинні предмети інтер'єру в Україні мають місце і є з чого вибрати. Як правило, в антикварних магазинах працюють справжні професіонали своєї справи, справжні антикварні дилери, які за відповідну винагороду завжди допоможуть вам у придбанні потрібної дерев'яних меблів з країн Західної Європи.
Авторитетний АНТИКВАРНИЙ МАГАЗИН може допомогти вам навіть повністю закупити все необхідне, для створення потрібного антуражу старовини в елітному котеджі. До речі, купуючи в рамках однієї поставки багато антикварних меблів і предметів інтер'єру, можна значно заощадити. Адже професійні продавці інтер'єрного антикваріату ревно стежать за тим, щоб їхні клієнти були максимально задоволені як якістю і вартістю доставлених з Європи старовинних речей, так і високим рівнем обслуговування. Зараз криза і втрата постійного покупця для антикварного магазину просто недопустіма. Зараз криза і втрата постійного покупця для антикварного магазину просто неприпустима.

Джерело: epoxa.ru

Повернутися до списку