RUUA
Антикварний салонПро антикваріатНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Антикварні скрині

Антикварні скрині

Старовинні меблі завжди була досить популярна, тому що, випускалася вона одиничними партіями. Навіть у давні часи зустріти такий же скриню або комод було практично неможливо, а в даний час антикварні меблі - це дійсно унікальні вироби.Оригінальні меблі буде прикрашати тільки Ваш будинок, вона не має двійників. Антикварні меблі виготовлялася в ручну, червонодеревник вкладав у свій твір і майстерність і душу. Антикваріат по праву вважається твором мистецтва.Старовинні меблі, що дожила до наших днів, говорить про якість виготовлення, міцності і зносостійкості виробів.
Приміром, старовинні комоди або антикварні скрині, що служили господарям років сто тому, прослужать ще сто років.Охочі купити комод або антикварний скриню можуть не сумніватися в термінах їх використання. Незвичайна меблі, до відновлення якої доклав руку реставратор, - це не розкіш, це функціональний предмет інтер'єру. Антикваріат - це вибір тих, кому подобатися незвичайна унікальні меблі.Не кожен інтер'єр витримає сусідство старовинних речей.
Антикварний старовинна скриня або комод, наповнені таємницями минулих років, будуть чудово виглядати серед фешенебельних класичних речей.Солідні заміські маєтки, оформлення яких вирішено в рустикальному стилі, також прикрасять старовинна скриня або старовинний комод. Любителі морських інтер'єрів, напевно, придбають скриню, що нагадує про морські подорожі і піратів. Шкіряні меблі бу підкреслить вишуканість і багатство інтер'єру.Дивани і крісла, оббиті дорогими матеріалами, нічим не поступаються новим виробам, а їх оформлення значно перевершує стандартне виготовлення. Шикарна обстановка чудово підкреслить Ваш стиль і натякне про фінансове благополуччя.

Повернутися до списку