RUUA
Антикварний салонПро антикваріатНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Антикварні меблі

Антикварні меблі

У наші дні поціновувачі антикваріату (старовинні АНТИКВАРНІ МЕБЛІ та предмети інтер'єру) можуть бути впевнені в тому, що затишок і комфорт цих будинків полюблять і наступні покоління їхніх мешканців, дбайливо зберігши інтер'єри і доповнивши їх рідкісними предметами своїх епох.Адже унікальна антикварні старовинні меблі, ретро меблі, виготовлені з масиву дерева голландськими і бельгійськими майстрами, овіяна особливою аурою і додає особливу чарівність сучасно облаштованому заміського будинку або міській квартирі.

Масивні і місткі комоди з масиву та тумби для білизни будуть доречні в спальні, більш витончені і компактні - у їдальні. У наші дні комод ніхто не назве старомодним. Хоча цього предмету виповнилося вже близько 500 років! Історія йде в епоху Ренесансу.Прообразом цих меблів був старий добрий скриню. У ту епоху такі скриньки ставали все більше і ширшими, змінювалася їх висота, і дістатися до речей, складених на дні було важко.На початку для цих цілей використовували невеликі приставні драбинки, а згодом у нижній частині скрині з'явилися висувні ящики - основна характерна риса комода.

Буфет завжди займав почесне місце в будинку: у вітальні, їдальні або кухні, недалеко від обіднього столу.Він - свідок і охоронець сімейних традицій. Ось чому з ним не так-то легко розлучитися. За старих часів буфет часто прикрашали фамільним гербом, передавали у спадок з покоління в покоління.

Старовинні меблі та антикваріат - це не просто гармонія якості і мистецтва, добрий довгострокове вкладення грошей і вдале рішення при облаштуванні котеджу або апартаментів, але і спосіб показати рівень добробуту, можливість проявити свою індивідуальність.

Джерело: epoxa.ru

Повернутися до списку