RUUA
Антикварний салонПро антикваріатНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Продаж антикваріату

Антикваріат продаж, антикваріат меблі

Існує достатньо різних способів оформити інтер'єр власного заміського будинку або квартири. У наш час, стає модним оформляти дизайн інтер'єрів в антикварному стилі під старовину.Зрозуміло, дана тенденція розвивалася і в колишні десятиліття, але, дозволити собі подібну розкіш, могли тільки люди певного вузького кола, забезпечені люди, любителі-колекціонери і підпільні антиквари.

Таким чином, за часів СРСР АНТИКВАРІАТ ПРОДАЖ, а так само колекціонування антикваріату і старовинних речей було долею не багатьох. До того ж, подібні речі багато в чому, асоціювалася з чимось незаконним, на зразок контрабанди цінностей, з незаконним привласненням предметів мистецтва або розкраданнями, що часто не гребували партійні шишки і високопоставлені радянські чиновники.Це коло міг собі дозволити влаштовувати в своїх квартирах і заміських резиденціях домашні колекції антикваріату з державних музейних фондів.

Тим не менш, ніщо не вічне під місяцем, і після розвалу «червоної» імперії продаж антикваріату почала поступово набувати характеру вигідного бізнесу. Тим більше, бізнес цей вже нічим не відрізнявся від інших видів комерційної діяльності.

Так само сталося перевтілення в партійних верхах - колишні партійні боси та кримінальні авторитети перетворилися на великих бізнесменів і впливових політиків. Зміни торкнулися і дрібних спекулянтів і просто підприємливих людей.Відтепер вони стали першими кооператорами, предтечею зароджується малого бізнесу. Зрозуміло, що всі ці люди мали гроші, і після тотального радянського дефіциту фактично на все, бажали нарешті «розвернутися» і почати «жити красиво».

Посипалися пропозиції щодо продажу антикваріату, що в свою чергу, сформувало стійкий попит, а за його зростанням, і моду на все старовинне. У результаті, сьогодні антикваріат став саме модний, і багато хто замислюється про його купівлю.

А тепер торкнемося покупки антикваріату, зазначивши кілька шляхів для покупки антикваріату. Перший - це відвідування антикварних магазинів і салонів, де кожен може отримати консультацію досвідченого і професійного продавця.Між іншим, формат магазину з продажу антикваріату дасть вам відмінну можливість навіть не маючи при собі необхідної грошової суми, зарезервувати вподобану річ для подальшої покупки.

Якщо ви новачок в цій справі і робите тільки перші кроки в області колекціонування старовинних речей, то рекомендуємо вам не бентежитися при вигляді розкішних вітрин і цін.Досить часто, коли керівництво магазину, бачить справжню зацікавленість потенційного покупця, магазин готовий піти на пом'якшення умов придбання та остаточної вартості того ж старовинного комода з масиву або сувеніра з Індії.

Зрозуміло, крім класичних магазинів старовиною меблів та інтер'єрного антикваріату, ви можете знайти невеликі торгові точки, організовані за типом «крамниць уживаних штучок», в яких прямо-таки витає дух старовини, що розташовує до довірчого спілкування та спонтанної покупки.Досить часто розповідають історії, в яких цінні предмети старовини з провідних антикварних колекцій спочатку купувалися саме в таких ось крамницях.

Безсумнівно, справжні колекціонери і любителі з багаторічним стажем, звичайно, чудово знайомі з одним або декількома антикварними дилерами, які, знаючи смаки та уподобання своїх клієнтів, навіть без попереднього замовлення можуть доставити з-за кордону цікаву меблі,предмети інтер'єру і старовинного побуту.І дуже часто, що в результаті продавець і покупець згодом стають близькими знайомими і друзями. Але, природно, в першу чергу тут все будується на взаємній повазі, довірі та порядності.

Ну і зрозуміло, не можна не згадати про антикварних аукціонах.Такий спосіб покупки антикваріату найбільше підходить професійним колекціонерам, які володіють великим досвідом участі у подібних заходах. Якщо удача вам посміхнулась і ви познайомилися з подібним «аукціонофілом»,він допоможе вам зануритися в багатогранний світ дуже рідкісних і цінних речей.При цьому, навіть якщо ви не збираєтеся робити покупки, відвідування подібного аукціону може стати захоплюючим поданням, у випадку, якщо вам пощастить з «аукціоністом» - людиною, ведучим аукціонні торги.Серед них зустрічаються дуже талановиті й артистичні люди, здатні перетворити покупку антикваріату в чарівне видовище і яскраве шоу.

До того ж, крім магазинів, крамниць та аукціонів має місце досить демократичний спосіб покупки рідкісних старовинних речей - це різного роду антикварні ринки та ярмарки. У таким місцях, як правило, торгують люди, яким дісталися ті чи інші предмети старовини у спадок або випадково.Звичайно, тут не буває чіткої спеціалізації - на продаж виставляється і меблі, і старовинна начиння, фарфор, скло і т.д. Тут можна і навіть необхідно торгуватися. Зауважимо, що про торг не варто забувати і при відвідуванні солідних антикварних магазинів.

Джерело: epoxa.ru

Повернутися до списку