RUUA
Антикварний салонПро антикваріатНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Історія меблів. Антикварні меблі

Антикварный магазин, антикварная мебель

На самій зорі своєї історії людина намагався пристосувати навколишню дійсність під себе. Приміром, він використовував печери в якості притулку, шкури - в якості одягу і докладав всіх зусиль для того, щоб облаштувати побут якомога зручніше за допомогою предметів меблів. Меблі спочатку несла сенс предметів, які допомагають облаштувати житло. З того часу, коли людина «приручив» собі камінь та деревину, він почав виробляти перші, найпростіші, предмети меблів. Згодом стилі меблів приходили один одному на зміну, як і історичні епохи. Людина створював і удосконалював меблі: з плином часу, винаходив більш просунуті технології виробництва, використовував найбільш економічні з точки зору ресурсів матеріали.

У наш час, як і в будь-які часи, не знайдеться людини, якій билло б все одно, в якому інтер'єрі жити. Різноманіття меблів, розвиток технологій створює нам можливість вибирати меблі для побуту, виходячи виключно з міркувань нашого поняття краси і практичності. Виробництво меблів в усі часи було найважливішим напрямком промисловості, а «краса» і стиль цієї самої меблів визначалися, в основному, віяннями і модними тенденціями своєї епохи. При всьому різноманітті сучасних меблів, простих форм і «мінімальних» інтер'єрів в наш час, старовинна антикварні меблі, що таїть в собі частинку історії, не може не зацікавити деяких з наших сучасників. Тому антикварний магазин або салон, користуються великою популярністю. Там можна знайти старовинні предмети інтер'єру, антикварні меблі будь-якої епохи, все, що створить неповторну атмосферу вашого житла.

Історія меблів - окрема важлива частина загальної історії, яку варто знати кожній освіченій людині. І зовсім не дивно, що стиль меблів тієї чи іншої епохи, як дзеркало, відображає життєвий уклад того часу. Стиль меблів може розповісти нам в деталях про те, який був рівень культурного розвитку, якими були потреби його сучасників, який був політичний лад, що хвилювало тих людей. Історія меблів тісно пов'язана з загальною історією, і їх не можна розглядати окремо. Вони нерозривно пов'язані, це один безперервний історичний процес.

У вивченні історії меблів дуже важливо визначити ту нитку, яка пов'язувала життєвий уклад людей і форми меблів, яку вони виробляли. Меблі допомагає нам перенестися крізь час і подивитися на життя очима наших попередників. Адже сама меблі можуть розповісти нам дивно багато. У всі часи були меблі, як для багатих верств населення, так і для бідних, і, закономірно, вона відрізнялася, як за формою, так і за кількістю прикрас. Її форма дає нам поняття, навіщо вона використовувалася, а прикраси - наскільки багата людина нею володів. Меблі можуть дати нам зрозуміти, якими були смаки й уподобання її власника, наскільки високо він знаходився по соціальних сходах, і навіть, які історичні події та катаклізми відбувалися в його присутності.
Історія меблів може допомогти нам у формуванні сучасних інтер'єрів, адже коли хочуть створити щось нове, обов'язково звертаються до того, що вже створено до нас.

Джерело: antikru.ru

Повернутися до списку