RUUA
Антикварний салонПро антикваріатНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Антикварні годинники настінні

Антикварні годинники настінні

Антикварні годинники несуть на собі печатку часу і відміряють його хід ... Старовинний годинник - одні з найпривабливіших предметів антикваріату.
Кожен з цих довговічних механізмів відраховує другу сотню років. Така надійність заснована на тому, що годинникову справу завжди було злиттям науки і точної механіки;саме тут вперше застосовувалися винаходу свого часу. Хороший годинниковий майстер був творцем - інженером, ремісником і навіть ювеліром.

Таке технічне диво, яким був годинник 18-початку 20 століть, вимагало гідного оформлення.Годинники для каміна, антикварні годинники настінні для ділового кабінету або будуара створювалися, як правило, в єдиному екземплярі, і майстер давав повну волю фантазії, перетворюючи їх на твір мистецтва.Старовинний годинник прикрашали різьбленням по дереву, бронзою і міддю, поміщали на монументальні підстави з мармуру і малахіту. Деякі антикварний годинник обрамлені багатофігурними композиціями за мотивами легенд і байок.
Винахід настінних годинників можна віднести до початку шістнадцятого століття.У ті роки наявність годин в будинку по праву могло вважатися сімейною гордістю, було показником багатства та престижу, розкішної деталлю інтер'єру. По годинах можна було визначити знатність господаря, його соціальний статус та фінансове становище.

У дев'ятнадцятому столітті І.Майер сконструював нові моделі годин. А в середині 20 століття його онуком Генріхом Майєром був уперше винайдений механізм танцюючих фігурок у годинах з зозулею, а вже через десять років їм був винайдений знаменитий механізм W150, який використовувався в настінних гирьових годинах з боєм.

Більшість антикварних настінних годинників виконано з використанням високоточних і високоякісних механізмів, що робить їх функціональними і на сьогоднішній день.Найбільш цінними і дорогими настінними годинниками є ті антикварні годинники, корпус яких виконаний з використанням цінних порід дерева: махагони, горіха, мореного дуба, палісандра та інших.

Джерело: artdynasty.ru

Повернутися до списку