RUUA
Антикварний салонПро антикваріатНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Що означає антикваріат?

Термін антикваріат застосовується для різного роду старовинних предметів, що мають цінність для суспільства. Назвати антикваріат, теоретично, можна будь-який предмет, що став предметом колекціонування та торгівлі потой або іншої причини і має певний вік. До таких предметів можна віднести - меблі, картини, люстри, різні предмети інтер'єру і багато чого іншого.

Типи антикваріату

Різноманітність типів та видів антикварних предметів породило саме колекціонування, як на рівні приватних колекцій, так і на рівні держав. У багатьох державах знайдеться хоча б один музей, який має у своїй колекції безліч антикварних предметів.
Спочатку, колекція Antiq-Mebel в основному складалася з антикварних меблів. Саме в цьому напрямку ми спеціалізуємося і до цього дня. Наші майстри реставраційного мистецтва старанно працюють над кожною деталлю антикварних меблів, що потрапила в нашу колекцію. Однак, у світі так багато цікавих і дивовижних речей, які прийшли з минулих століть, що ми вирішили не обмежуватися однією лише тільки меблями. У нашій колекції вже сьогодні можна знайти безліч цікавих експонатів та предметів інтер'єру, що представляють не тільки естетичну, але й історичну цінність.

Повернутися до списку