RUUA
Антикварний салонПро антикваріатНа замовленняOnline-консультаціяКонтакти

Салон старовинних меблів

Антикварні меблі  Наш салон -  магазин "Ретро-Меблі з Голландії" був заснований 11  вересня 2007 року.

 Старовинні меблі, у всі часи, були предметом бажань сильних  світу цього, багатих людей і людей з витонченим смаком.  Володіння старовинними меблями вказувало на статус  людини і його можливості, адже антикварний інтер'єр  розповість набагато більше про його власника, його  характер, смак, стиль життя.

 Наш салон старовинних меблів представляє унікальні  товари. Унікальність нашого товару – це виконання  різьблення кращими майстрами Європи , з використанням старих традицій виготовлення  меблів різних стилів від витонченого бароко, стилю  ампір, рококо до колоніального стилю, стилю кантрі.

Прекрасні старовинні речі від салону-магазину "Ретро меблі з Голландії", спальні з масиву і предмети інтер'єру дозволяють перетворити Ваш устрій повсякденного життя на занурення в світ романтики і спогадів по часах, що давно минули. Наприклад, сидячи в старовинному кріслі "честерфілд" за масивним письмовим столом або бюро, в оточенні дерев'яних книжкових шаф, вітрин, в м'якому світлі старовинної настільної лампи зі шкіряним абажуром і під дзвони курантів старовинного годинника, можна легко відчути себе європейцем. 

Наш  салон-магазин пропонує Вам  придбати широкий асортименту старовинних товарів. Салон - магазин "Ретро меблі з Голландії" постійно поповнюється з антикварних салонів країн "Benilux".

Наші менеджери-консультанти професійно допоможуть Вам здійснити Вашу мрію і оформити власний робочий кабінет, столову, гостьовий зал в старовинному стилі. Старовинні меблі через декілька років і десятиліть, можуть дати їх власникові хороший приріст в оціночній вартості. Будь-яка старовинна річ може бути коштовною. Не важливо, що це — антикварні меблі або гобелен у вишуканому багеті, цікаве дзеркало або фарфорові статуетки.

Наша мета: допомогти кожному покупцеві віднайти свою індивідуальність.

"Меблі виготовлені для поколінь – меблі Вашого достатку"
Україна, м. Черкаси, вул.Можайського, 50